Kuchnia hiszpańska

Już 8 marca będziecie mogli odkryć najsmaczniejsze sekrety Hiszpanii. Poznacie przykłady lokalnych produktów i nauczycie się przyrządzać dania z, których słynie Półwysep Iberyjski, m.in orzeźwiające gazpacho z Andaluzji, paellę z królikiem z Walencji czy katalońską crema catalana. Wszystko to okraszone ciekawostkami na temat kultury, historii i tradycji poszczególnych regionów tego kraju.

Menu:
1. Przystawka: Tortilla Española z sosem Aioli
2. Zupa: Gazpacho Andaluz – chłodnik z warzyw z Andaluzji
3. Paella valenciana – słynna potrawa z regionu Walencji z ryżu z królikiem
4. Crema catalana – krem kataloński
5. Opcjonalnie – Sangria – orzeźwiający napój z czerwonego wina i owoców

Prowadzący
Adrian Stojewski – kucharz, podróżnik i bloger – hiszpanskiesmaki.pl Hiszpañskie smaki, a także absolwent Technikum Gastronomicznego i jednej z dwóch wyższych uczelni gastronomicznych w Hiszpanii – UCAM. Adrian uczył się gotować od mistrzów kuchni hiszpańskiej z gwiazdkami Michelin, takich jak: Kiko Moya, Fran Martinez, Ivan Cerdeño Lopez, María José San Román czy Pablo González. Jego miłość do kuchni Półwyspu Iberyjskiego zrodziła się w trakcie 40 dniowej podróży, podczas której porównywał kuchnię w 22 miejscach Hiszpanii i Portugalii.

Termin 08.03.2019
Godzina 17.00
Czas trwania 3-4 h
Miejsce Zabrze ul. Paderewskiego 11
Koszt 190 zł/osoba

ZAPISY
Poprzez przycisk “Znajdź bilety” lub na adres mailowy: [email protected] Następnie Organizator potwierdzi rezerwację wysyłając maila zwrotnego wraz z szczegółowymi informacjami potrzebnymi do dokonania płatności. Po wykonaniu tej czynności następuje wstępna rezerwacja miejsca, która jest ważna przez okres 3 dni. W tym czasie należy dokonać przelewu za udział w warsztacie kulinarnym. Brak wpłaty w tym terminie oznacza, że uczestnik zrezygnował z udziału w warsztatach kulinarnych oraz traktuje wstępną rezerwację jako niebyłą. Tym samym upoważnia Organizatora do wykreślenia go z listy uczestników warsztatów. O uczestnictwie w warsztatach kulinarnych decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Ilość miejsc ograniczona.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

Mar 08 2019
Zakończone!

Czas

17:00 - 21:00

Więcej informacji

Czytaj więcej

Lokalizacja

Przystanek11
Przystanek11 Zabrze Poland 41-810
REJESTRACJA
Kod QR

We would like to show you notifications for the latest news and updates.
Dismiss
Allow Notifications