Hiszpańskie Smaki

Warsztaty kulinarne online dla firm

Wirtualna

Integracja zespołU

Właśnie teraz, kiedy przechodzimy zdalną rewolucję, szczególnie ważna jest wirtualna integracja zespołu. Warsztaty kulinarne – lekcje gotowania realizowane w formie online są szansą na podtrzymywanie relacji między pracownikami, a to wszystko w nieformalnej atmosferze. Wspólne gotowanie to angażująca i kreatywna zabawa, która pozwoli utrzymać zaangażowanie zespołu.

Otrzymaj ofertę dla Twojej firmy

Impreza integracyjna firmowa - integracja pracowników
Przeżyj niezapomnianą przygodę kulinarną online!
ZADZWOŃ 790680377 LUB NAPISZ POPRZEZ FORMULARZ

Przebieg Warsztatów Kulinarnych Online

cook-hat

Gotowanie pod okiem doświadczonego kucharza, który przeszkolił tysiące amatorów gotowania (również w języku angielskim).

shipped

Gwarancja dostarczenia autentycznych składników pod drzwi uczestników. Transmisja na żywo ze studia kulinarnego w Full HD/HD poprzez Microsoft Teams, Zoom, Skype, Webex, Youtube i inne platformy.

kisspng-portable-network-graphics-computer-icons-teamwork-teamwork-free-user-icons-5c0ec9de390f25.6771184915444730542337

Team building to szansa na wzmocnienie relacji między pracownikami w nieformalnej atmosferze. Wspólne gotowanie angażuje zespół i pobudza kreatywność uczestników. Jeśli stawiasz na dobrze zintegrowany zespół, to właśnie znalazłeś rozwiązanie!

Przykładowa tematyka

Warsztatów

► Hiszpańskie Smaki

► Tapas

► Śródziemnomorskie Smaki

► Portugalskie Smaki

► Smaki Ameryki Południowej

Zagłosuj na polskiego kandydata w Paella World Cup 2023!

Przychodzę do Ciebie z wyjątkową prośbą. Potrzebuję Twojego głosu w eliminacjach do finału World Paella Day Cup 2023, konkursu gotowania paelli, który ma wyłonić najlepszego kucharza na świecie!🏆 Zagłosuj tu do 25.06:
Aby Twój głos był ważny, trzeba potwierdzić jego oddanie także mailowo.