Warsztaty kulinarne online dla firm

Wirtualna

Integracja zespołu

Właśnie teraz, kiedy przechodzimy zdalną rewolucję, szczególnie ważna jest wirtualna integracja zespołu. Warsztaty kulinarne realizowane w formie online są szansą na podtrzymywanie relacji między pracownikami, a to wszystko w nieformalnej atmosferze. Wspólne gotowanie to angażująca i kreatywna zabawa, która pozwoli utrzymać zaangażowanie zespołu.

cook-hat

Gotowanie pod okiem doświadczonego kucharza, który przeszkolił tysiące amatorów gotowania. (również w języku angielskim)

shipped

Gwarancja dostarczenia autentycznych składników pod drzwi uczestników. Transmisja na żywo ze studia kulinarnego w Full HD/HD poprzez Microsoft Teams, Zoom, Skype, Webex, Youtube i inne platformy.

kisspng-portable-network-graphics-computer-icons-teamwork-teamwork-free-user-icons-5c0ec9de390f25.6771184915444730542337

Team building to szansa na wzmocnienie relacji między pracownikami w nieformalnej atmosferze. Wspólne gotowanie angażuje zespół i pobudza kreatywność uczestników. Jeśli stawiasz na dobrze zintegrowany zespół, to właśnie znalazłeś rozwiązanie!

Przebieg Warsztatów Online

Przykładowa tematyka

Warsztatów

-> Hiszpania dla mięsożerców

-> Najlepsze hiszpańskie tapas

-> Hiszpania – raj dla wegetarian i nie tylko

-> Śródziemnomorskie smaki

Otrzymaj ofertę dla Twojej firmy

Przeżyj niezapomnianą przygodę kulinarną!