Hiszpańskie Smaki

Warsztaty Kulinarne dla Ciebie

wyjątkowe doświadczenie
w Twojej kuchni

Kurs gotowania online to spotkanie pełne interakcji, z możliwością zadawania pytań prowadzącemu, odpowiednie dla wszystkich pasjonatów gotowania, także początkujących. W trakcie warsztatów kulinarnych online poznasz autentyczne receptury oraz zgłębiasz tajniki i tradycje kulinarne danego miejsca. 

Warsztaty kulinarny online to doświadczenie, na które składa się gotowanie pod okiem wykwalifikowanego trenera kulinarnego, wspólne odkrywanie nowych smaków oraz poszerzanie kulinarnych horyzontów. Razem smakujemy, tworzymy, inspirujemy się i bawimy. Dajemy upust swojej kreatywności i poznajemy świat od najpyszniejszej strony.

El Clásico! Czyli hiszpańskie klasyki. Warsztaty kulinarne online - 09.11.2023 z wysyłką składników

3
299.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

W trakcie warsztatów online przygotujesz ikony regionalnych kuchni Hiszpanii i będziesz uczestnikiem prawdziwej kulinarnej fiesty. Przekonasz się, że kultura tapas wykracza daleko poza samo jedzenie. Wspólnie będziemy smakować nie tylko hiszpańskich produktów, ale dotkniemy też tutejszej kultury i tradycji.


Podczas lekcji gotowania online nie zabraknie churros, czyli niekwestionowanych bohaterów życia Hiszpanów. Sprzedawane w kawiarniach zwanych “churrerías”, na bazarach i podczas fiest, towarzyszą im w trakcie śniadań, Nowego Roku, czy chłodniejszych dni! Zawsze w akompaniamencie gorącej czekolady! Nie zabraknie też jednego z najpopularniejszych tapas w Hiszpanii, czyli croquetas de Jamón Serrano - te rozpływające się w ustach krokiety ucieszą fanów długodojrzewającej szynki. Aby nadać naszemu menu nuty świeżości, przygotujemy sałatkę z Malagi, zaskakujące połączenie owoców i warzyw.

Menu:

Ensalada Malagueña - lekka sałatka z Malagi skrywająca w sobie tuńczyka, pomarańcze, jajka, ziemniaki oraz oliwki. Zaskakujące i orzeźwiające połączenie dzięki winegretowi na bazie octu Jerez

Croquetas de Jamón Serrano - chrupiące krokieciki, skrywające we wnętrzu kremowy farsz z szynki Serrano, wprost rozpływające się w ustach.

Churros con chocolate - puszyste i delikatne hiszpański deser z ciasta parzonego, podany z sosem z gorącej czekolady.

Daj się porwać w niezwykłą podróż kulinarną, w trakcie której odkryjesz kultowe hiszpańskie smaki. Nie musisz już pakować walizek, żeby skosztować wyjątkowych tapas i posmakować jednej z najbardziej intrygujących, różnorodnych i pełnych temperamentu kuchni.

Cała koncepcja jest prosta, my zajmujemy się kompleksową organizacją warsztatów kulinarnych online, dostarczymy składniki* potrzebne do gotowania wprost pod Twoje drzwi oraz zrealizujemy transmisję online. Ty natomiast z własnej kuchni wypłyniesz na szerokie wody kulinarnych inspiracji.

*Paczka z produktami zawiera wszystkie niezbędne składniki do przygotowania potraw (wyjątek stanowią 3 jajka, które z przyczyn logistycznych uczestnik zakupuje samodzielnie).

Jak wygląda kurs gotowania online?

 1. Wybierasz jeden spośród proponowanych warsztatów kulinarnych online.
 2. Na kilka dni przed wydarzeniem dostajesz paczkę ze wszystkimi składnikami niezbędnymi do wspólnego gotowania oraz listę potrzebnych przyborów kuchennych.
 3. Na podany przez Ciebie adres mailowy przesyłamy link do prywatnego spotkania. Do uczestnictwa w kursie gotowania online wystarczy laptop i stabilne łącze internetowe.
 4. W wyznaczonym dniu łączysz się z nami ze swojego domowego zacisza i zaczynamy wspólną przygodę kulinarną.
 5. Kurs kulinarny online trwa zazwyczaj od 2-2,5h. Tempo prowadzenia lekcji gotowania dostosowane jest do potrzeb uczestników.
 6. Pytaj śmiało, jesteśmy dla Ciebie! W trakcie spotkania możesz zadawać pytania prowadzącemu (przewidziany jest także czas na Q&A).
 7. Po warsztatach online otrzymasz wszystkie przepisy, aby móc odtworzyć je ponownie, a może i pochwalić się zdobytymi umiejętnościami przed światem;)
  * Nie udało Ci się pojawić na warsztatach gotowania? Nic straconego, link z nagraniem do spotkania będzie aktywny jeszcze przez dwa tygodnie po wydarzeniu.

Pamiętaj, że warsztaty kulinarne online możesz podarować najbliższym w ramach voucheru.
Bon prezentowy to idealna niespodzianka dla wszystkich pasjonatów gotowania. Dzięki niej zaskoczysz najdroższą Ci osobę i ofiarujesz jej najcenniejsze doświadczenie kulinarne.

Zapisz ten produkt na później

Dlaczego warto?

Kurs gotowania online to spotkanie pełne interakcji, z możliwością zadawania pytań prowadzącemu, odpowiednie dla wszystkich pasjonatów gotowania, także początkujących. W trakcie warsztatów kulinarnych online poznasz autentyczne receptury oraz zgłębiasz tajniki i tradycje kulinarne danego miejsca. 

Warsztaty kulinarny online to doświadczenie, na które składa się gotowanie pod okiem wykwalifikowanego trenera kulinarnego, wspólne odkrywanie nowych smaków oraz poszerzanie kulinarnych horyzontów. Razem smakujemy, tworzymy, inspirujemy się i bawimy. Dajemy upust swojej kreatywności i poznajemy świat od najpyszniejszej strony.

Jak wyglądają warsztaty gotowania?

Warsztaty kulinarne online realizujemy przy pomocy 3 kamer, dzięki czemu zapewniamy transmisję wysokiej jakości. Co to oznacza w praktyce? W trakcie lekcji gotowania online dostrzeżesz nawet najmniejszy szczegół i podglądniesz każdą technikę kulinarną, aby móc podążać za precyzyjnymi wskazówkami szefa.

O nic nie musisz się martwić! Wszystkie składniki niezbędne do wspólnego gotowania online dostarczymy wprost pod Twoje drzwi. Dzięki temu w trakcie warsztatów gotowania online skorzystamy tylko z autentycznych oraz świeżych produktów, wybranych przez samego szefa kuchni. A jeśli wybierzesz warsztaty kulinarne bez dostawy składników, prześlemy listę zakupów, dzięki której skompletujesz wszystkie produkty.

Podaruj niezapomniane przeżycie

A może szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla bliskich? Nasz voucher na warsztaty kulinarne online to idealna niespodzianka dla wszystkich pasjonatów gotowania. Zaskocz najdroższą Ci osobę i podaruj jej kurs gotowania online, czyli najcenniejsze doświadczenie kulinarne. Taki prezent pozwoli obdarowanemu rozwinąć kulinarne skrzydła i przeżyć smaczną przygodę.

Dlaczego kurs gotowania online to dobry pomysł na prezent? 

 • Wygodna forma warsztatów kulinarnych online pozwala na gotowanie z domowego zacisza.
 • Voucher ucieszy pasjonatów gotowania i amatorów dobrych smaków. 
 • Wspólne gotowanie online to doświadczenie i wiedza, która pozostaną z obdarowanym na lata. 

Zagłosuj na polskiego kandydata w Paella World Cup 2023!

Przychodzę do Ciebie z wyjątkową prośbą. Potrzebuję Twojego głosu w eliminacjach do finału World Paella Day Cup 2023, konkursu gotowania paelli, który ma wyłonić najlepszego kucharza na świecie!🏆 Zagłosuj tu do 25.06:
Aby Twój głos był ważny, trzeba potwierdzić jego oddanie także mailowo.