Hiszpańskie Smaki

Warsztaty Kulinarne dla Ciebie

wyjątkowe doświadczenie
w Twojej kuchni

Kurs gotowania online to spotkanie pełne interakcji, z możliwością zadawania pytań prowadzącemu, odpowiednie dla wszystkich pasjonatów gotowania, także początkujących. W trakcie warsztatów kulinarnych online poznasz autentyczne receptury oraz zgłębiasz tajniki i tradycje kulinarne danego miejsca. 

Warsztaty kulinarny online to doświadczenie, na które składa się gotowanie pod okiem wykwalifikowanego trenera kulinarnego, wspólne odkrywanie nowych smaków oraz poszerzanie kulinarnych horyzontów. Razem smakujemy, tworzymy, inspirujemy się i bawimy. Dajemy upust swojej kreatywności i poznajemy świat od najpyszniejszej strony.

Voucher na indywidualne warsztaty kulinarne online z listą składników

2
749.00zł
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Podaruj niezapomniane doświadczenie kulinarne!

Voucher podarunkowy na kurs gotowania online to nietuzinkowy pomysł na prezent dla każdego miłośnika kuchni, ale też początkujących pasjonatów gotowania. Warsztaty kulinarne pozwolą obdarowanemu nie tylko zdobyć nowe umiejętności, ale też kreatywnie spędzić czas. Jeśli chcesz podarować najbliższym niezapomniane kulinarne doświadczenie, wybierz lekcje gotowania online.

Nasze warsztaty gotowania online to porządna dawka kulinarnej wiedzy, ale i smaczna zabawa w towarzystwie wykwalifikowanego szefa kuchni. Zaskocz najdroższą Ci osobę i podaruj jej kurs gotowania online, czyli najsmaczniejszą kulinarną przygodę.

Jak zrealizować voucher ?

 • Obdarowany po kontakcie z chefem otrzymuje propozycje menu i dostępnych terminów. (mailowo lub telefonicznie)
 • Voucher na warsztaty kulinarne online ważny jest przez 6 miesięcy od daty zakupu.
 • Voucher na kurs kulinarny online otrzymasz w formie gotowej do wydruku na podany przez Ciebie adres e-mail.

Dlaczego kurs gotowania online to idealny pomysł na prezent?

 • Dzięki warsztatom kulinarnym online obdarowany będzie mógł gotować z własnej kuchni.
 • Voucher sprawdzi się w przypadku zarówno pasjonatów gotowania, jak i amatorów, rozpoczynających przygodę z gotowaniem.
 • Wspólne gotowanie online to szansa na zdobycie umiejętności i wiedzy oraz rozwinięcie kulinarnej pasji.
 • Warsztaty gotowania to najlepszy prezent w formie doświadczenia.
 • Bon prezentowy zakupisz w kilka minut, przez co zaoszczędzisz czas na poszukiwanie idealnego upominku.

Wyjątkowy prezent w formie doświadczeń

Warsztaty kulinarne online to wyjątkowe doświadczenie dla obdarowanej osoby i szansa na przeżycie smacznej przygody.


Idealny niespodzianka dla każdego

Nasze warsztaty gotowania dedykowane są zarówno doświadczonym pasjonatom kulinariów, jak i osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Wybór najlepszych warsztatów online

Obdarowany sam wybiera dowolny kurs gotowania online, który najlepiej zaspokoi jego kulinarną ciekawość.

Warsztaty w dogodnym czasie

Vouchery na warsztaty gotowania online są ważne przez 6 miesięcy od daty zakupu.

Podziękuj swojemu zespołowi

Voucher na kurs kulinarny online to idealny pomysł na wyróżnienie Twojego pracownika i podziękowania mu za zaangażowanie.

Zapisz ten produkt na później

Dlaczego warto?

Kurs gotowania online to spotkanie pełne interakcji, z możliwością zadawania pytań prowadzącemu, odpowiednie dla wszystkich pasjonatów gotowania, także początkujących. W trakcie warsztatów kulinarnych online poznasz autentyczne receptury oraz zgłębiasz tajniki i tradycje kulinarne danego miejsca. 

Warsztaty kulinarny online to doświadczenie, na które składa się gotowanie pod okiem wykwalifikowanego trenera kulinarnego, wspólne odkrywanie nowych smaków oraz poszerzanie kulinarnych horyzontów. Razem smakujemy, tworzymy, inspirujemy się i bawimy. Dajemy upust swojej kreatywności i poznajemy świat od najpyszniejszej strony.

Jak wyglądają warsztaty gotowania?

Warsztaty kulinarne online realizujemy przy pomocy 3 kamer, dzięki czemu zapewniamy transmisję wysokiej jakości. Co to oznacza w praktyce? W trakcie lekcji gotowania online dostrzeżesz nawet najmniejszy szczegół i podglądniesz każdą technikę kulinarną, aby móc podążać za precyzyjnymi wskazówkami szefa.

O nic nie musisz się martwić! Wszystkie składniki niezbędne do wspólnego gotowania online dostarczymy wprost pod Twoje drzwi. Dzięki temu w trakcie warsztatów gotowania online skorzystamy tylko z autentycznych oraz świeżych produktów, wybranych przez samego szefa kuchni. A jeśli wybierzesz warsztaty kulinarne bez dostawy składników, prześlemy listę zakupów, dzięki której skompletujesz wszystkie produkty.

Podaruj niezapomniane przeżycie

A może szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla bliskich? Nasz voucher na warsztaty kulinarne online to idealna niespodzianka dla wszystkich pasjonatów gotowania. Zaskocz najdroższą Ci osobę i podaruj jej kurs gotowania online, czyli najcenniejsze doświadczenie kulinarne. Taki prezent pozwoli obdarowanemu rozwinąć kulinarne skrzydła i przeżyć smaczną przygodę.

Dlaczego kurs gotowania online to dobry pomysł na prezent? 

 • Wygodna forma warsztatów kulinarnych online pozwala na gotowanie z domowego zacisza.
 • Voucher ucieszy pasjonatów gotowania i amatorów dobrych smaków. 
 • Wspólne gotowanie online to doświadczenie i wiedza, która pozostaną z obdarowanym na lata. 

Zagłosuj na polskiego kandydata w Paella World Cup 2023!

Przychodzę do Ciebie z wyjątkową prośbą. Potrzebuję Twojego głosu w eliminacjach do finału World Paella Day Cup 2023, konkursu gotowania paelli, który ma wyłonić najlepszego kucharza na świecie!🏆 Zagłosuj tu do 25.06:
Aby Twój głos był ważny, trzeba potwierdzić jego oddanie także mailowo.