Współpraca

Dlaczego warto?

Hiszpańska kuchnia jest jedną z najbogatszych kuchni na świecie! Wpływy wielu narodowości do dziś są widoczne w poszczególnych regionach Półwyspu Iberyjskiego. Jest to kuchnia niezwykle zdrowa, smaczna i efektowna.

Dzięki dziesiątkom podróży kulinarnych do Hiszpanii, wykształcenia gastronomicznego, miłości do regionalnych kuchni tego Półwyspu Iberyjskiego, tysiącom zadowolonych uczestników warsztatów kulinarnych mogę zagwarantować, że razem ze mną odkryjesz Hiszpanię jakiej nie znałeś – wszystkimi zmysłami! Z jednej strony otrzymasz sporą dawkę wiedzy kulinarnej i ciekawostek, z drugiej – zyskasz szansę na niepowtarzalną i autentyczną przygodę!

Warsztaty Kulinarne Online

Właśnie teraz, kiedy przechodzimy zdalną rewolucję, szczególnie ważna jest wirtualna integracja zespołu. Warsztaty kulinarne realizowane w formie online – są szansą na podtrzymywanie relacji między pracownikami, a to wszystko w nieformalnej atmosferze. Wspólne gotowanie to angażująca i kreatywna zabawa, która pozwoli utrzymać zaangażowanie zespołu.

Live

COOKING

Pokaz gotowania na żywo uatrakcyjni każdy event, biznesowe spotkanie czy uroczystości takie jak urodziny, wesele, wieczór panieński czy kawalerski. Szef kuchni podczas przygotowywania potraw na Waszych oczach przekaże sporą dawkę wiedzy kulinarnej, uśmiechu i ciekawostek.

Team Building

DLA FIRMY

Team building to szansa na wzmocnienie relacji między pracownikami w nieformalnej atmosferze. Wspólne gotowanie angażuje zespół i pobudza kreatywność uczestników. Jeśli stawiasz na dobrze zintegrowany zespół, to właśnie znalazłeś rozwiązanie!

CATERING

HISZPAŃSKI

Chcesz poczuć smak prawdziwych hiszpańskich tapas, paelli, sangrii czy innych iberyjskich potraw? Specjalnie dla Ciebie przygotuję menu idealnie wpasowujące się do danej okoliczności.

Paella

Show

Przenieś się do hiszpanii wszystkimi zmysłami

Napisz już dziś!

Przeżyj niezapomnianą przygodę kulinarną!
JUŻ ZGŁODNIAŁEŚ?

Hiszpański Smaki

by Adrian Stojewski

Skontaktuj się

(+48) 790-680-377

info@hiszpanskiesmaki.pl