Hiszpańskie Smaki

Eventy

Dlaczego warto?

Hiszpańska kuchnia jest jedną z najbogatszych kuchni na świecie! Wpływy wielu narodowości do dziś są widoczne w poszczególnych regionach Półwyspu Iberyjskiego. Jest to kuchnia niezwykle zdrowa, smaczna i efektowna.

Dzięki dziesiątkom podróży kulinarnych do Hiszpanii, wykształceniu gastronomicznemu, miłości do regionalnych kuchni Półwyspu Iberyjskiego oraz tysiącom przeszkolonych uczestników warsztatów kulinarnych mogę zagwarantować, że razem ze mną odkryjesz Hiszpanię jakiej nie znałeś – wszystkimi zmysłami! Z jednej strony otrzymasz sporą dawkę wiedzy kulinarnej i ciekawostek, z drugiej – zyskasz szansę na niepowtarzalną i autentyczną przygodę!

Warsztaty Kulinarne Online

Dobrze zgrany zespół jest podstawowym elementem stanowiącym o sukcesie firmy. A jak wskazują badania, jednym z najlepszych sposobów na wzmocnienie więzi międzyludzkich jest nie tylko wspólne spożywanie posiłków, ale też ich przygotowywanie.

Chociaż integracja zespołu jest obecnie sporym wyzwaniem, to istnieje sposób na skuteczne podtrzymywanie relacji między pracownikami. Idealnym rozwiązaniem są warsztaty kulinarne online!

Live

COOKING

Pokaz gotowania na żywo
(np. paella show) uatrakcyjni każdy event, biznesowe spotkanie czy uroczystości takie jak urodziny, wesele, wieczór panieński/kawalerski. 
Szef kuchni podczas przygotowywania potraw na Waszych oczach przekaże sporą dawkę wiedzy kulinarnej, uśmiechu i ciekawostek. 

Team Building

DLA FIRMY

Team building to szansa na wzmocnienie relacji między pracownikami w nieformalnej atmosferze. Wspólne gotowanie angażuje zespół i pobudza kreatywność uczestników. Jeśli stawiasz na dobrze zintegrowany zespół, to właśnie znalazłeś rozwiązanie!

CATERING

HISZPAŃSKI

Chcesz poczuć smak prawdziwych hiszpańskich tapas, paelli, sangrii czy innych iberyjskich potraw? Specjalnie dla Ciebie przygotujemy menu idealnie dostosowane do charakteru Twojego eventu.

WARSZTATY

STACJONARNE

Warsztaty skierowane do amatorów, jak i profesjonalistów, dzięki którym uczestnicy osiągną wyższy poziom wtajemniczenia z zakresu regionalnych kuchni Hiszpanii!

Napisz już dziś!

Warsztaty kulinarne - integracja online dla firm

JUŻ DZIŚ Przeżyj niezapomnianą przygodę kulinarną!
ZADZWOŃ 790680377 LUB NAPISZ!

Zagłosuj na polskiego kandydata w Paella World Cup 2023!

Przychodzę do Ciebie z wyjątkową prośbą. Potrzebuję Twojego głosu w eliminacjach do finału World Paella Day Cup 2023, konkursu gotowania paelli, który ma wyłonić najlepszego kucharza na świecie!🏆 Zagłosuj tu do 25.06:
Aby Twój głos był ważny, trzeba potwierdzić jego oddanie także mailowo.