Hiszpańskie Smaki

Konkurs

Każdy kogo kręci Hiszpania i hiszpańskie produkty może wygrać zestaw oliw i innych przysmaków, które do testowania przekazała firma First Class Food (www.firstclassfood.pl) 😉

Suerte Alta Extra Virgen z D.O Baena

Wystarczy tylko polubić Hiszpañskie smaki i udostępnić ten post na swojej ścianie na Facebooku! Osoba z największą liczbą lajków otrzyma 3 litry ekologicznej oliwy extra virgen „Suerte Alta” z rodzinnej uprawy Marques de Prado z okolic Kordoby – warta 169,00 PLN! Druga osoba z największą ilością lajków otrzyma litr tej wspaniałej oliwy z odmiany Picual – wartej 69,00 PLN. Trzecia z kolei kilka innych smakołyków z Andaluzji!

 

 

Poniżej krótki filmik, ukazujący uprawy oliwek w Cortijo de Suerte Alta 🙂

Adrian Stojewski

Adrian Stojewski

¡Hola! , jestem Adrian i od ponad 10 lat staram się, aby Polacy, tak jak ja, oszaleli na punkcie hiszpańskiej kuchni! Uczyłem się gotować pod okiem mistrzów hiszpańskiej kuchni z gwiazdkami Michelin, takich jak: Kiko Moya, Fran Martinez, Ivan Cerdeño Lopez, María José San Román czy Pablo González. Ukończyłem szkołę gastronomiczną w Polsce i studiowałem na kierunku kulinarnym na Universidad Catolica San Antonio de Murcia w Hiszpanii. Na co dzień współpracuję z największymi studiami kulinarnymi w Polsce.